Стикер-закладки 12*45 пластикові стрілки + полоски 4+4 кольори 120шт. E20960
- Готово к отправке
- Код: E20960
46 ₴
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Закладки з клейким шаром Economix - це закладка яка не випаде з вашої книги або документа, поки ви самі не вирішите її прибрати. Клей не залишає слідів після відклеювання і дозволяє неодноразово переклеювати листочок. Закладки ідіально підходить для виділеніе інформації. На закладці можна робити позначки. Асорті з 4 кольорів дає можливість виділяти окремим кольором частина документа або окремі сторінки, що дозволить зручніше працювати з інформацією. Особливо незамінні при роботі з оригіналами документів в яких не можна робити позначки текстовим маркером або ручкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Economix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Размеры | |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість кольорів | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість листів | 120 |
| Колір | Різнобарвний |
| Розміри, мм | 12х45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴



