Канцелярський металевий степлер ТМ Huapuda №1900.
- Пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоб:
- № 24/6 (2-20 аркушів)‚ № 26/6 (2-25 аркушів)
- Максимальна величина скріплення - 25 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 65 мм;
- Два способи згинання скоб;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Степлери |
| Тип скоб | №24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 25 |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 190 ₴



