Диспенсер для скотчу є незамінним інструментом для тих, хто регулярно використовує скотч у своїй роботі чи в домі. Забезпечуючи зручність та ефективність використання, він допомагає економити час та зусилля при роботі з цим матеріалом. Основа має гумову накладку, яка запобігає ковзаню по столі.На корпусі диспенсера є два отвори, які слугуюсь як підставка для ручок та олівців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 6 см |
| Ширина | 14 см |
| Глубина | 6 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Диспенсер для скотча |
| Материал | Пластик |
| Ширина катушки | 20 мм |
| Металлический обрезчик | Да |
| Диаметр втулки | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 87 ₴



