Канцелярський пластиковий степлер ТМ DELІ Е0350 .
- пластикова основа степлера не дряпає поверхню столу і запобігає ковзанню;
- Передбачає використання скоб:
- № 24/6 (2-25 листів), № 26/6 (2-25 листів)
- максимальна величина скріплення - 25 листів;
- Глибина захоплення листа – 69 мм;
- два способи згинання скоб;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Страна производитель | Китай |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Высота | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Степлери |
| Тип скоб | №24 |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 25 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 69 |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 164 ₴



