
Диспенсер для клейкої стрічки 18 мм 13,8 x 6,5 x 9,1 см пластиковий Eco-Eagle T5112В
- Готово к отправке
- Код: T5112В
157 ₴
150 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Диспенсер для клейкої стрічки 18 мм.
Диспенсер для скотчу є незамінним інструментом для тих, хто регулярно використовує скотч у своїй роботі чи в домі. Забезпечуючи зручність та ефективність використання, він допомагає економити час та зусилля при роботі з цим матеріалом. Основа має гумову накладку, яка запобігає ковзаню по столі.
- Канцелярський настільний диспенсер для скотча T5112В має оригінальний дизайн та зручний у використанні.
- Має спеціальний ніж для відрізання клейкої стрічки шириною до 18 мм
- Матеріал корпусу: пластик.
- Розмір диспенсера 13,8 x 6,5 x 9,1 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 18 мм |
| Тип | Диспенсер для скотча |
| Материал | Пластик |
| Глубина | 6 мм |
| Высота | 6 мм |
| Ширина катушки | 20 мм |
| Металлический обрезчик | Да |
| Диаметр втулки | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴



