Органайзер настільний металевий "Сіточка", під ручки, візитки, папір для запису, чорна
Організувати робочий процес так, щоб він приносив максимум користі та результатів, можна, якщо використовувати зручні канцтовари.
Настільний органайзер зроблений із металевої сіточки сірого кольору. Це міцне та довговічне приладдя, що витримує механічні пошкодження. Підставка «Сіточка» буде мати гармонійний вигляд як у офісі, так і вдома, наприклад, на робочому місці школяра. Розмір виробу — 15 х 10 х 10 см. У підставці передбачені чотири секції різної висоти.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Количество отделений | 4 |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Josef Otten |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 100 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Черный |
| Кількість відділень | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 166 ₴




