
Підставка-органайзер металева сіточка 4 відділення сіра 3683-S
- Готово к отправке
- Код: 3683-S
166 ₴
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Органайзер настільний Eco-Eagle металевий "Сіточка" під ручки, візитки, папір для запису, сіра
Якщо вам подобається порядок на робочому столі, підтримувати його буде набагато легше з настільним органайзером для письмового приладдя. У привабливу підставку можна скласти ручки, олівці, маркери, лінійку, ножиці, скріпки, степлер і запасні скоби, гумку та підстругачку тощо. Також у ній можна зберігати папір для нотаток і візитки.
Настільний органайзер зроблений із металевої сіточки сірого кольору. Це міцне та довговічне приладдя, що витримує механічні пошкодження. Підставка «Сіточка» буде мати гармонійний вигляд як у офісі, так і вдома, наприклад, на робочому місці школяра. Розмір виробу — 15 х 10 х 10 см. У підставці передбачені чотири секції різної висоти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Josef Otten |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Количество отделений | 4 |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 4 |
Информация для заказа
- Цена: 158 ₴



