
Губка зволожувач для пальців Axent на гліцериновій основі Extra 7230-A
- Готово к отправке
- Код: 7230-A
143 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зволожувач для пальців з гліцериновим гелем Axent 7230-А полегшує роботу з грошима та паперами. Використовується для зволоження пальців у процесі сортування документів та рахунку купюр. Виготовлений в ЄС: безпечний для шкіри, має нейтральний запах без віддушок. Зволожуючий гель не залишає слідів на папері. Пластиковий бокс має знизу фіксуючі подушечки, які запобігають ковзанню. Може використовуватись не тільки на горизонтальній, а й навіть на похилій поверхні. Об'єм 30 мл - забезпечує тривале використання та сталість боксу з гелем у процесі роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Axent |
| Упаковка | Пластиковый контейнер |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Вид товара | Губка |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Основа | Гліцеринова |
Информация для заказа
- Цена: 143 ₴



