Лоток горизонтальний металевий виготовлений з металевої сітки. Якісне забарвлення та акуратні шви. Призначений для зберігання документів формату А4. Розмір: 203x295x350.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Josef Otten |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Горизонтальный |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Высота | 350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лоток |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Черный |
| Кількість відділень | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 528 ₴




