Бокс для CD чи DVD дисків.
Має 6 файлів з кишенями на 12 дисків.
Матеріал: пластик.
Розмір: 15*14*2,5 см (ДхШхВ)
Практичний та зручний, захищає диски від пилу, вологи, подряпин та пошкоджень.
Бокс складається із альбома з файлами та футляра.
Має 6 файлів з кишенями на 12 дисків.
Матеріал: пластик.
Розмір: 15*14*2,5 см (ДхШхВ)
Практичний та зручний, захищає диски від пилу, вологи, подряпин та пошкоджень.
Бокс складається із альбома з файлами та футляра.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Data Bank |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бокс |
| Количество дисков | 12 шт |
| Материал | Пластмасса |
| Тип застежки | Без застежки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 140 мм |
| Глубина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 42 ₴





