Блоки паперу для нотатків BUROMAX – простий і швидкий спосіб зафіксувати важливе повідомлення і не забути зробити важливу справу! Вони відмінно підходять для використання співробітниками офісів, на рецепціях, на пошті, а також в повсякденному житті. Також їх можна використовувати як закладку для книг, документів.
- Розмір блоку 90х90х80 мм
- Кількість аркушів у блоці: 1000 шт.
- Щільність паперу 50 г/м²
- Тип скріплення: не склеєний
- Колір: білий, можливий сіруватий або сірувато-кремовий відтінок
- Упаковка: прозора плівка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BUROMAX |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Бумага для заметок |
| Материал | Бумага |
| Цвет | Белый |
| Проклеенный край | Нет |
| Комплектация диспенсером | Нет |
| Количество листов | 1000 лист. |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість листів | 1000 |
| Колір | Белый |
| Розміри, мм | 90х90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 80,75 ₴



