Пластиковий діркопробивач від BUROMAX - незамінний аксесуар при роботі з документами, легко та швидко проб'є заявлену кількість аркушів паперу.
- Пробивна потужність: до 20 аркушів паперу щільністю 80 г/м²
- Металева підошва та механізм, пластиковий важіль
- Рельєфні смужки на важелі перешкоджають ковзанню руки під час роботи
- Знімний пластиковий контейнер для збору відходів висікання
- Діаметр отвору: 5,5 мм
- Міжцентрова відстань: 80 мм
- Висувна лінійка з форматною шкалою
- Розміри діркопробивача: 120х82х53 мм
- Колір чорний
- Картонна упаковка
Діркопробивачі BUROMAX - це зручність та надійність!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BUROMAX |
| Страна производитель | Китай |
| Антискользящая подошва | Да |
| Диаметр пробитого отверстия | 5.5 мм |
| Количество пробиваемых отверстий | 2 |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Материал | Металл |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Фиксатор | Нет |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 53 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 5.5 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 20 |
| Материал корпуса | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 175 ₴



