Корпус діркопробивача BUROMAX виготовлений з металу. Підошва оздоблена знімним пластиковим контейнером для збору відходів висічки і висувною лінійкою з форматною школою, а це точний результат і рівні стопки підшитих документів.
Металевий діркопробивач BUROMAX - легко і швидко проб'є заявлену кількість аркушів.
- Матеріал: метал
- Колір: чорний
- Пробивна потужність: 30 аркушів 80 г/м2
- Діаметр пробивного отвору: 5,5 мм
- Відстань між пробивними отворами: 80 мм
- Розміри діркопробивача: 127х95х55мм
Діркопробивачі BUROMAX - це якість і надійність!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BUROMAX |
| Страна производитель | Китай |
| Антискользящая подошва | Да |
| Диаметр пробитого отверстия | 5.5 мм |
| Количество пробиваемых отверстий | 2 |
| Линейка разделения на форматы | Да |
| Максимальное количество листов | 30 шт |
| Материал | Металл |
| Расстояние между пробитыми отверстиями | 80 мм |
| Фиксатор | Нет |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 127 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між пробитими отворами (мм) | 80 |
| Діаметр пробитого отвору (мм) | 5.5 |
| Кількість пробиваємих отворів | 2 |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 30 |
| Материал корпуса | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 292 ₴



