Виготовлена із поліпропілену малюнок з 3D ефектом розмір 33*26,5*8,5см, 1 відділення, текстильні ручки, ідеально підходить для перенесення предментних зошитів, альбомів, приладдя для творчості.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lider |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип | Папка-портфель |
| Застежка | Молния |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ручки | Две |
| Высота | 265 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Плечевой ремень | Нет |
| Тип застежки | Молния |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 157 ₴



