Степлер металевий, скоба 24/6, 26/6, потужність 20 аркушів сірий Navarro nr.7100
- Готово к отправке
- Код: nr.7100
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Офісний канцелярський степлер Navarro - має металевий механізм з пластиковою накладкою, забезпечуює якісне та комфортне скріплення офісних та інших документів.
- Передбачає використання скоб №24/6, 26/6;
- Максимальна величина скріплення - 20 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 51 мм;
- Стандартне зшивання, тимчасове зшивання та скобозабивання
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Navarro |
| Страна производитель | Китай |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал | Металл |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Максимальный отступ от края листа | 51 мм |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Высота | 49 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Степлери |
| Особливості | З ергономічними вставками |
| Тип скоб | №24 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 20 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 51 |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴



