Стакан для ручок метал сіточка прямокутний блакитний PS-04/Z010, 562011B
- Нет в наличии
- Код: 562011B
61 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Підставка для ручок зроблена з міцної металевої сіточки. Підставка - незамінний помічник на кожному робочому столі, допомагає впорядкувати шкільне приладдя і дозволяє швидко знайти потрібну ручку або олівець.
Підставка стійка до механічних пошкоджень.
Рекомендовано дітям дошкільного та шкільного віку.
Підставка стійка до механічних пошкоджень.
Рекомендовано дітям дошкільного та шкільного віку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Вертикальный |
| Расположение | Настольное |
| Цвет | Голубой |
| Количество отделений | 1 |
| Размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Стакан для ручок |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Кількість відділень | 1 |
| Конструкція підставки | Стакан |
| Колір | Блакитний |
Информация для заказа
- Цена: 61 ₴



