
Лупа d=100 мм 10-кратне збільшення в пластиковій оправі з прорезиненою ручкою 56-4
- Нет в наличии
- Код: 383094
174 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лупа d=100 мм.
- Лупа круглої форми в пластиковій оправі з прорезиненою ручкою.
- Оправа огортає скло, запобігаючи можливим порізам і пошкодженню самого скла.
- Має діаметр 100 мм і дає 10-кратне збільшення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VAG |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Ручной |
| Кратность увеличения | 10 х |
| Диаметр линзы | 100 мм |
| Наличие подсветки | Нет |
| Количество держателей | 1 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лупи |
| Особенности | З ергономічними вставками |
| Діаметр мм | 100 |
| Конструкция | Ручні |
Информация для заказа
- Цена: 174 ₴



