Підставка під книгу металева з регулятором висоти
складається із пластикової основи та металевих елементів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Peppy Pinto |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Подставка для книг |
| Материал изготовления | Металл, Пластик |
| Цвет | Красный |
| Регулировка угла наклона | Да |
| Ширина | 17 см |
| Длина | 16 см |
| Высота | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Метал+пластик |
Информация для заказа
- Цена: 154 ₴



