Компактний канцелярський степлер ТМ Eagle 1001AD - має металевий механізм з пластиковою накладкою, забезпечує якісне скріплення офісних та інших документів.
- Передбачає використання скоб №10;
- Максимальна величина скріплення - 10 аркушів;
- Глибина захоплення листа - 47 мм;
- Стандартне зшивання і скобозабивання;
- Вбудований антистеплер.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Eagle |
| Страна производитель | Китай |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Тип управления | Ручное |
| Материал | Металл |
| Максимальное количество листов | 10 шт |
| Максимальный отступ от края листа | 47 мм |
| Выдвижной механизм замены скоб | Нет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Фиксатор для пальца | Да |
| Размеры | |
| Длина | 95 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Степлери |
| Тип скоб | №10 |
| Матеріал корпусу | Метал+пластик |
| Материал корпуса | Метал+пластик |
| Максимальна кількість пробиваємих листів (шт.) | 10 |
| Максимальний відступ від краю листа (мм) | 47 |
| Висувний механізм замени скоб | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 57 ₴



