Готовальня (циркуль-вимірювач,запасні грифелі 2 мм) MP52194
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Memoris Precious |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Циркуль |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Количество предметов | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
Информация для заказа
- Цена: 97 ₴



