Готувальний набір, S01002L, 2 предмета циркуль + грифелі в пластиковому пеналі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leader |
| Страна производитель | Китай |
| Материал изготовления | Металл |
| Тип | Готовальня |
| Пользовательские характеристики | |
| Пишущий узел | Грифель 2 мм |
| Пишущий елемент | Грифель 2мм |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Количество предметов | 2 |
| Кількість в упаковці | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість предметів | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 61 ₴




