Набір металева сітка 6 предметів срібний :
Лоток вертикальний
стакан для ручок та олівців
стакан для скріпок
підставка для конвертів
лоток для канцелярського приладдя
підставка для візитки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Вертикальний |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість предметів | 6 |
| Кількість в упаковці | 6 |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴



