Моделі геометричних фігур, набір 7 фігур, матеріал-пластик, НУШ E-GS7
Набір «Моделі геометричних фігур» Fantasy E-GS7 входить до переліку демонстраційних матеріалів, передбачених методикою НУШ. Візуалізація навчального матеріалу з таким обладнанням дозволяє дітям краще засвоювати нову інформацію.
Моделі геометричних фігур використовують на уроках математики в початковій школі. Набір дозволяє наочно продемонструвати учням, які є геометричні тіла та фігури. До навчального комплекту входять 7 фігур: 2 паралелепіпеди (в основі квадрат і прямокутник), куб, конус, піраміда, циліндр і сфера. Завдяки тому, що кожен виріб відкривається, це також дозволяє показати учням, що всі плоскі фігури складають певні геометричні тіла. Цей набір дозволяє дати школярам перші елементарні поняття для подальшого успішного вивчення геометрії.
Моделі геометричних фігур Fantasy E-GS7 виготовлені з пластику синього кольору. Висота фігури — 5 см. Навчальне приладдя зберігається у прозорому пластиковому футлярі. Розміри коробки — 17 х 12 х 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantasy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 14 мм |
| Ширина упакування | 12 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
- Ціна: 465 ₴





