Блок паперу білий 90х90мм. 1000 аркушів не клеєний Krok KR-1311
- Готово до відправки
- Код: KR-1311
63 ₴
59,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Папір для нотаток, біла. Розмір: 90х90 мм Не клеєний блок. Кількість листів: 1000л. Індивідуальна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fresh Up |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Білий |
| Проклеєний край | Ні |
| Кількість аркушів | 1000 стор. |
| Розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Папір для нотаток не склеєний |
| Кількість листів | 1000 |
| Розміри, мм | 90х90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,85 ₴



