Пенал шкільний 2 віділення на блискавці.
Пенал виготовлений із міцного водовідштовхуючого матеріалу, посилений окантовкою із тканини.
В середені прошиті еластичні тртримачі для канцелярських приналежностей.
Розмір 19*13*3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 3 см |
| Висота | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴






