Олівець цанговий 2 мм M&G з 6-ма грифелями в тубі 2В та ластиком сірий HAMP0653сір
- Готово до відправки
- Код: HAMP0653сір
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Механічний олівець M&G 2 мм 2В з 6-ма грифелями в тубі та ластиком HAMP0653
Механічний олівець 2.0 2В з 6 грифелями в тубі та гумкою — приладдя, що знадобиться різноманітним фахівцям. Якщо доводиться багато креслити, малювати чи писати саме олівцем, механічний варіант для цього підійде найкраще. Він не потребує підстругування, залишає чітку та помітну лінію, не ламається.
Олівець механічний має грифель середньої м’якості (2В). Олівець оснащений запасними грифелями, тож його вистачить на тривалий час навіть при активному використанні. Замінювати грифелі легко та швидко. У комплекті є гумка, що якісно стирає написане та не залишає слідів на папері.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M&G |
| Країна виробник | Китай |
| Тип олівця | Чорнографітовий |
| Колір | Сірий |
| Ступінь твердості | 2В |
| Діаметр грифеля | 2 мм |
| Наявність гумки | Так |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Упаковка | Блістер |
| Зовнішні параметри | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пишучий вузол | Грифель 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Тип | Механічний олівець |
| Діаметр грифеля мм | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



