
Лупа D65мм два скла 4+6-кратне з компасом зелена MG89075 56-6
- Готово до відправки
- Код: 56-6
79 ₴
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лупа з двома збільшувальними склами та компасом.
Особливості:
- 4-кратна лінза діаметром 65 мм
- 6-кратна лінза діаметром 18 мм
- Зручна ручка з компасом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Кратність збільшення | 4 х |
| Діаметр лінзи | 65 мм |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лупи |
| Діаметр мм | 65 |
| Особливості | З тримачем |
| Конструкція | Ручні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴



