Лупа D50мм два скла 5+10-кратне з компасом зелена MG89075-1 56-5
- Готово до відправки
- Код: 56-5
74 ₴
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лупа з двома збільшувальними склами та компасом.
Особливості:
- 5-кратна лінза діаметром 50 мм
- 10-кратна лінза діаметром 8 мм
- Зручна ручка з компасом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Кратність збільшення | 10 х |
| Діаметр лінзи | 65 мм |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Кількість тримачів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лупи |
| Діаметр мм | 50 |
| Особливості | З тримачем |
| Конструкція | Ручні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴



