Ранець Tiger 3607 для дітей від 12 років.для середнього і старшого шкільного віку. Великий просторий рюкзак лимонного або салатового кольору. Ранець має м"яку повітропроникну спинку та два великих відділення, кожне з яких налічує по одній додаковій кишені. Шкільні рюкзаки Tiger виробляються з високотехнологічних матеріалів зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям, що дозволяє використовувати їх при будь-яких погодніх умовах. При цьому структура і властивості матеріалу не піддаються змінам, що гарантує високу міцність шкільних рюкзаків і відсутності неприємних запахів. А основними перевагами рюкзаків Tiger, безумовно, є їх антибактеріальні властивості. Легко чиститися від бруду. Наявність світловідбивачів, – допоможуть бути більш помітними на дорозі в темну пору доби.
Виробник Tiger Enterprise Corporation (Кван Тонг, Гонконг) є світовим лідером по виробництву пеналів, ранців і шкільних сумок, які зарекомендували себе високою якістю і надійністю!
Розмір ранця 43 х 33 х 22,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Салатний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 22.5 см |
| Розмір | Великий |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| найменування | ранець |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина, мм | 330 |
| Спинка | М'яка |
| Товщина (мм) | 225 |
| Висота, мм | 430 |
- Ціна: 901 ₴





