Пенал-косметичка без заповнення. Містить одне відділення на блискавці. Виготовлений із силікону з підкладковою тканиною.
Розмір:
ширина - 19см
висота - 9 см
товщина - 4см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grace |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴




