Пенал-косметичка без заповнення. Має одне відділення на блискавці. Виготовлений з якісних, екологічних матеріалів зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям. Легко чиститися від бруду.
Розмір:
ширина - 19 см
висота - 7 см
товщина - 5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴



