Пенал-косметичка без заповнення. Містить одне відділення на блискавці.
Розмір:
ширина - 20см
висота - 5,5 см
товщина - 3,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grace |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Силікон |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴





