Пенал-косметичка без заповнення. Має три відділення на блискавці. Виготовлений з якісних, екологічних матеріалів зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям. Легко чиститися від бруду.
Розмір:
ширина - 20 см
висота - 9 см
товщина - 7см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴



