Металевий пенал для хлопчика буде модним аксесуаром і в школі і вдома. Пенал має подвійне дно, в якому принт таблиці множення.
Розмір:
ширина - 20см
висота - 7,5 см
товщина - 3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Силікон, Метал |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴





