Рюкзак має ущільнену ортопедичну спинку з анатомічними подушечками, яка точно повторює вигини спини та рівномірно розподіляє навантаження на хребет, формуючи правильну поставу. Рюкзак м'який, легкий, закривається на блискавку, має 3 великих відділення і 2 спереду маленьких, всі на блискавках. Великі відділення мають всередині багато зручних додаткових кишень. Збоку 2 сітчасті кишеньки. Регульовані анатомічні м'які лямки, ущільнена ручка-петля. Щільне дно. Виконаний зі зносостійкого щільного матеріалу.
Розмір: 46*30*15см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 5 |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴






