
Папка-портфель пластикова А4 на блискавці з текстильними ручками 1 відділення для зошитів і альбомів HM-PP-916
- Готово до відправки
- Код: HM-PP-916
110 ₴
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Папка - портфель пластикова з текстильними ручками формату А4 на блискавці для зошитів і альбомів. Матеріал поліпропілен 1 відділення, тканинна окантовка.
Розмір: 32,5 х 26 см *3,5 см
застібка: блискавка по верхньому краю
відділення: 1
матеріал: пластик
ручки: тканинні</p>
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Папка-портфель |
| Застібка | Блискавка |
| Формат папки | А4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Формат | A4 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Дві |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



