Подушка штемпельна настільна Есonomix 70х110 мм фіолетова E42101-12
- Готово до відправки
- Код: E42101-12
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подушка штемпельна настільна ТМ Есonomix, 70х110 мм. Має РР захист від висихання, наповнена фіолетовою фарбою. Настільна штемпельна подушка буває синього, чорного, фіолетового кольорів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Economix |
| Країна виробник | Китай |
| Вид продукції | Штемпельна подушка |
| Матеріал | Пластик |
| Геометрія відбитка | Прямокутник |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 15 мм |
| Опис штемпельної фарби | |
| Колір | Фіолетовий |
| Основа | Водна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір чорнил | фіолетовий |
| Тип продукції | Штемпельна подушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴



