


Конструктор блоковий 39 елементів Техно набір деталей для складання моделей 1615
- Готово до відправки
- Код: 1615
120 ₴
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Класичний кольоровий конструктор дуже сподобається Вашій дитині. Складається з пластикових елементів, призначених для створення різних моделей та об’ємних конструкцій. Набір включає 39 деталей різної форми та кольору, які з’єднуються між собою за блоковим принципом. Завдяки рельєфним кріпленням елементи фіксуються один з одним під час складання та утворюють різні комбінації конструкцій. Під час гри дитина комбінує деталі, створює прості об’єкти, експериментує з формами та способами з’єднання елементів. Така діяльність сприяє розвитку просторового мислення, координації рухів рук і дрібної моторики. Процес складання також тренує увагу, навички послідовних дій та формування конструкцій з окремих елементів. Деталі виготовлені з пластику та відрізняються за формою, що дозволяє створювати різні варіанти моделей.
Розмір найбільшого елемента 8,5 х 3 х 2,8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість складових елементів | 39 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Діаметр упаковки | 160 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
- Ціна: 108 ₴



