Середнього розміру дитячий і дуже легенький рюкзак призначений школи, активного відпочинку та повсякденного носіння. Рюкзак має одне велике відділення з кишенею і друге відділення з кишенею для різних дрібничок на блискавках і дві бокові кишені. Також має м"яку повітропроникну анатомічну спинку, яка дозволяє рівномірно розподілити навантаження на спину дитини. Виготовлений з тканини зі спеціальним водовідштовхувальним, морозостійким та стійким до ультрафіолетових променів покриттям, що дозволяє використовувати його в будьяку погоду. Рюкзак має світловідбивні елементи, розташовані на широких зручних лямках рюкзака. Матеріал: зовнішній - 80% - нейлон, 20% - котон, внутрішній - 100% - поліестер.
Розміри: висота - 40 см ; ширина - 32 см глибина - 18 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Виробник | Gorangd |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Спинка | М'яка |
- Ціна: 495 ₴







