Яскравий і дуже легенький рюкзак призначений для активного відпочинку та повсякденного носіння. Рюкзак має одне велике відділення з внутрішньою кишенею та передню кишеню на блискавках і дві бокові кишені. Також має м"яку спинку з потайною кишенею на всю ширину рюкзака. Виготовлений з тканини зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям, що дозволяє використовувати його в будьяку погоду.
Розміри: висота - 41 см ; ширина - 32 см глибина - 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Чорний |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Спинка | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴








