Рюкзак легенький, невеличкий чудово підійде для навчання і прогулянок. З таким рюкзаком його володарка завжди буде виглядати модно і сучасно. У рюкзаку два відділення, основне в якому є одна велика кишеня по ширині та дві кишені для різних дрібниць і зовнішня у вигляді клапану по ширині, має блискавку та клапан, який захищає від опадів. По обидва боки рюкзака є маленькі кишеньки. Дно виготовлено з матеріалу "під шкіру" і на блискавках зручні хлястики теж під шкіру.
Регульовані лямки.
Матеріал: текстиль з пропиткою від дощу і внутрішня тканина - нейлон.
Габарити: 33х28х18см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Колір | Блакитний |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 300 г |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Кількість відділень | 2 |
| Спинка | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴








