Популярні ігри - шашки та нарди!
Корисне і захопливе заняття як для дитини, так і для дорослої людини: розвиває логічне мислення, посидючість, уважність, пам'ять.
Набір шашки + нарди виготовлений з якісних, нетоксичних матеріалів.
У наборі: двостороння картонна дошка для шашок з однієї сторони та наржів з іншої розміром 32 х 32 см., 12 чорних і 12 білих шашок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бамсик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір |
| Матеріал фігур/шашок | Пластик |
| Матеріал дошки | Картон |
| Ширина ігрового поля | 320 мм |
| Довжина ігрового поля | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Загальна ширина | 320 мм |
| Загальна довжина | 320 мм |
| Загальна висота | 15 мм |
| Вага | 0.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴



