Сумка спортивна ADIDAS невелика і вмістка, мяка, безкаркасна. Зроблена з тканини поліестр. Має одне велике віділення з боковою кишененю на блискавках.та відділення на блискавці позаду сумки по всій ширині. Має підкладку, зручні ручки для носіння на плечі.
- Розмір: 27х30х16 см.
Виробник Enterprise Corporation (Кван Тонг, Гонконг) являєтся світовим лідером по виробництву сумок, які зарекомендували себе високою якістю і надійністю!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Entertoyment |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Болонья |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Інше |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Максимальна вага | 0.3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴






