Сумка шопер досить велика і вмістка, гарно тримає форму. Зроблена зі штучної міцної шкіри з тканинним тисненням "Маки". Має одне велике віділення з одного боку дві невеликі кишені, а з другого боку кишеню на блискавці. Має підкладку, довгі ручки для носіння на плечі, закривається на блискавку.
- Розмір: 30х41х14 см.
Виробник Україна, м. Чернівці, "PRESENTVILLE".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка для покупок |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 410 |
| Товщина (мм) | 300 |
| Висота, мм | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴






