

Пенал-шкатулка на магнітах шкільний Doraemon 20см*5.5см*3см B-505D
- В наявності
- Код: A-0987
130 ₴
117 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальний та багатофункціональний пенал виконаний у дизайні популярного мультфільму. Є двосторонньою скринькою, яка закривається за допомогою магнітів. У середині одного із відділень знаходяться тримачі для олівців та ручок, в іншому принт таблиці множення. Пенал виготовлений із міцного та приємного на дотик матеріалу. Прикрашений яскравим мультяшним малюнком. На виробі міцні шви та надійна фурнітура.
Розмір:
ширина - 20см
висота - 5.5 см
товщина - 3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-коробка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Силікон, Пластик |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 5.5 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 ₴



