Повномірний дуже легенький рюкзак призначений як для школи так і для активного відпочинку та повсякденного носіння. Рюкзак має три великих відділення та два менших: одне у вигляді зовнішньої кишені по ширині рюкзака, друге віділення на блискавці для різних дрібничо, та дві бокові кишені. Також має м"яку повітропроникну спинку, яка дозволяє рівномірно розподілити навантаження на спину. Виготовлений з тканини зі спеціальним водовідштовхувальним, морозостійким та стійким до ультрафіолетових променів покриттям, що дозволяє використовувати його в будьяку погоду.
Матеріал: - 100% - поліестер.
Розміри: висота - 44 см ; ширина - 27 см, глибина - 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 0.8 г |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Стан | Новий |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Спинка | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴






