Сумка через плече для спортивної форми тощо. Має одне велике відділення з меленькою кишенею на блискавках. Також одна зовнішня кишеня розташована по ширині сумки на липучці. Має довгий ремінь,який регулюється для зручності. Виготовлена зі штучної лакованої шкіри. Сумка KAPPA виговлена зі високотехнологічних матеріалів зі спеціальним водовідштовхувальним покриттям, що дозволяє використовувати їх при будь-яких погодних умовах. При цьому структура і властивості матеріалу не піддаються змінам, що гарантує високу міцність і відсутності неприємних запахів. Легко чиститься від бруду.
- Розмір сумки : 24х32х11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 0.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Тип | Спортивні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴






