

Пенал шкільний 2 віділення на блискавці Принцеса рожевий19*12*5см 8015-2
- Готово до відправки
- Код: 8015-2
170 ₴
153 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пенал шкільний 2 віділення на блискавці Принцеса
Пенал виготовлений із ламінованого картону методом 3D друку, посилений окантовкою із тканини. На торці пеналу присутня тканева ручка, що дозволяє носити його як клачик.
В середені прошиті еластичні тртримачі для канцелярських приналежностей.
Розмір 19*12*5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Картон |
| Кількість відділень | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴



