Дуже легенький спортивний рюкзак для активного відпочинку та спотру. Можна використовувати як тривожний рюкзачок, має основне велике відділення з перегородкою та два менших: одне у вигляді зовнішньої кишені по ширині рюкзака, друге віділення на блискавці для різних дрібничок, блискавка якого зхищена накидкою від опадівю. По боках додаткові кишені об'ємом для пляшки води до 0,75 літра. (Комфортний об'єм: 0,5 літра.)
Виготовлений з водостійкого, морозостійкого та стійкого до ультрафіолетових променів матеріалу, що дозволяє використовувати його в будьяку погоду. На фронтальній частині присутні нашивки їз світловідбиваючим ефектом і резинка якою регулюється розмір рюкзака.
Розміри: висота - 38 см ; ширина - 27 см, глибина - 13 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 15 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Фіолетовий |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 27 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Нижний |
| Вага | 0.2 г |
| Стан | Новий |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Розмір | Середній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спинка | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴







