

Пенал шкільний 1 віділення з відворотом на блискавці Красуня 19*12*2.5см 8010-2
- Готово до відправки
- Код: 8010-2
159 ₴
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (95) 795-84-05
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пенал шкільний 1 віділення з відворотом на блискавці Принцеса
Пенал виготовлений із ламінованого картону методом 3D друку, посилений окантовкою із тканини.
В середені прошиті еластичні тртримачі для канцелярських приналежностей.
Розмір 19*12*3.5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З відворотами |
| Матеріал | Картон |
| Кількість відділень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴



